Государственное учреждение образования "Узменская базовая школа"

 

Вынікі ўдзелу школьнікаў і педагогаў у конкурсах

у 2021-2022 навучальным годзе

                            

Конкурс

Удзельнікі

Вынік

1.

Абласны этап Рэспубліканскага завочнага конкурсу на лепшую сцэнарную распрацоўку навагодняй конкурсна-гульнёвай праграмы

Грэцкая І.Ф.

1 месца

2.

Раённы   этап Рэспубліканскага конкурсу творчых работ “Мы выбіраем ЗОЖ – шлях да поспеху”

Макеева А.А.

(ролік)

1 месца

удзел у абласным этапе

3.

Раённы конкурс “Валанцёр года”

Матэленак Н.П.

1 месца

Узнагароджаны каштоўным падарункам

4.

Алімпіяда па фінансавай граматнасці

Махонька Д.

Мацюк В.

Дыпломы 2 ступені

5.

Раённы этап рэспубліканскага конкурсу “Энергамарафон”

Гагалінская А.Ф.,

Слюдаў Б.

Грэцкая І.Ф.

Тамашэвіч В.Ф.

Маляўка А.П.

1 месца

 

1 месца (метадычная намінацыя)

 

6.

Раённы конкурс дзіцячага малюнка “З Новым годам!”

Макеева А.А.

Беляцкая В.

2 месца

7.

Рэспубліканскі конкурс  на лепшы праект шостага школьнага дня

Матэленак Н.П.

Слюдава Т.М.

Дыплом 2 ступені

8.

Раённы этап рэспубліканскага конкурсу цацак “Навагодні БУМ”

Матэленак Н.П.

Матэленак А.

Шчарбіцкая Л.

 

1 месца

2 месца

9.

Раённы піянерскі КВІЗ

Матэленак Н.П.

 1 месца

10.

Раённы конкурс даследчых прац  “Я – даследчык!”

Гагалінская А.Ф.,

Слюдаў Б.

Дыплом 2 ступені

11.

Раённы этап рэспубліканскага конкурсу экалагічных фотаздымкаў і малюнкаў “Созидая, не разрушай”

Макеева А.А.

Аухаронак К.

1 месца

12.

Раённы спартыўна-патрыятычны чэлендж “Будучы Абаронца Айчыны

Замковіч У.М.

Матэленак Н.П.

Спецыяльны прыз

13.

Раённы этап рэспубліканскага конкурсу «У каждого времени свои герои»

Макеева А.А.

Мацюк В.(ролик)

3 месца

14.

Раённы этап рэспубліканскага конкурсу “Подружись со спортом»

Макеева А.А.

Матэленак А.

Пераможца

15.

Раённая 33 спартакіяда

Замковіч У.М.

Сцепулёнак С.А.

1 месца

16.

Раённы спартыўны конкурс “Снежны снайпер”

Сцепулёнак С.А.

Дзямід Д.

Матэленак А.

Каманда – 2 месца

2 месца

3 месца

17.

Рэспубліканскі конкурс на лепшы дзіцячы малюнак на экалагічную  тэматыку.

Макеева А.А.

Аухаронак К.

1 месца ў раёне

3 месца ў вобласці

18.

Летняе мнагабор’е

Беляцкая Оля

2 месца

Замковіч Альвіна

4 месца

Лаўрыновіч Ягор

3 месца

Шадурскі Дзіма

 4 месца

Каманднае 1 месца

19.

Раённы этап абласнога агляда-конкурсу

” Безопасный труд глазами детей“

 

Свердзел С.В.

Шчарбіцкая Е.

Сіўко Т.А.

Гуз А.

3 месца

 

 

2 месца

20.

Творчы  конкурс

«Соблюдаем законы дорог!»

Макеева А.А.

Аухаронак К.

3 месца

21.

Творчы  конкурс “Дорога безопасности»

Макеева А.А.

Замковіч А.

2 месца

22.

Раённы этап

абласнога конкурсу мастацкай творчасці «Велікодная мазаіка»,

прысвечанага 1030-годдзя праваслаўя на Беларусі

Макеева А.А.

 

Шчарбіцкая Е.

Аухаронак К.

 

 

1 месца

2 месца

23.

Раённы этап  Міжраённага дзіцячага экалагічнага форуму "Зеленая планета"

Матэленак А.

2 месца

24.

Абласная акцыя

’’Оставайся свободным!”

Слюдава Т.М.

Мацюк В.

 1 месца на раённым этапе.

Дыплом 2 ступені на абласным этапе

25.

Віцебскі абласны фесціваль межкультурных камунікацый  сярод вучняў і педагогаў устаноў агульнай сярэдняй адукацыі

Сіўко Т.А.

Мацюк В.

Дыплом 2 ступені

26.

Раённы этап

Рэспубліканскай выставы-конкурсу

дзіцячай творчасці ”Пад небам сінім“

Макеева А.А.

 

 Махонька Марг.

1 месца

27.

Раённы  конкурс

« Я горжусь своей семьёй», прысвечаны Дню сям’і, у рамках Рэспубліканскай акцыі  «Судьба моей семьи в истории страны»

Макеева А.А.

Аухаронак К.

2 месца

28

Раённы этап культурна-экалагічнай акцыі “Поможем пернатому другу”

Талочка А.Б.

3 месца

29.

Раённы этап

Рэспубліканскагатворчага конкурсу юных чытачоў “Жывая класіка”

Талочка А.Б.

Рогач М

2 месца

30.

Раённы  этап

Рэспубліканскай выставы-конкурсу дзіцячай і маладзёжнай творчасці

“Я родным краем ганаруся”

Макеева А.А.

 

 Махонька Марг.

1 месца

 

Описание: E:\Сайт новый\mir.pravo.by.gif

Описание: E:\Сайт новый\adu.by.gif

Описание: E:\Сайт новый\minedu.unibel.by.gif

Описание: E:\Сайт новый\academy.edu.by.gif